H. Sra. Anna Simó i Castelló

VIII legislatura (17 de novembre de 2006 - 5 d'octubre de 2010)

Filiació

Fotografia de Anna Simó i Castelló

Dades electorals

Llista Electoral:
Junts pel Sí 
Circumscripció:
 
Partit Polític:
Junts pel Sí 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya. Portaveu adjunta. Alta: 22.11.2006, BOPC, 3. Baixa: 25.03.2008. Portaveu. Alta: 25.03.2008. Baixa: 16.12.2010.

Càrrecs parlamentaris

Més informació