I. Sr. Lluís M. Corominas i Díaz

VII legislatura (5 de desembre de 2003 - 8 de setembre de 2006)

Filiació

Fotografia de Lluís M. Corominas i Díaz

Dades electorals

Llista Electoral:
Junts pel Sí 
Circumscripció:
 
Partit Polític:
Junts pel Sí 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 09.12.2003, BOPC, 1. Baixa: 17.11.2006.

Càrrecs parlamentaris

Més informació