I. Sra. Marta Llorens i Garcia

Filiació

Fotografia de Marta Llorens i Garcia
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 08.01.2013, BOPC, 4. Portaveu adjunta. Alta: 08.01.2013, BOPC, 4. Baixa: 31.07.2013, BOPC, 141. Membre. Alta: 31.07.2013, BOPC, 141. Baixa: 04.08.2015.

Membre de la legislatura:

X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006),

Càrrecs parlamentaris

Més informació