H. Sra. Neus Munté i Fernàndez

Filiació

Fotografia de Neus Munté i Fernàndez
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Junts pel Sí. Membre. Alta: 26.10.2015, BOPC, 3. Baixa: 17.01.2017, BOPC, 305.

Membre de la legislatura:

XI (2015-2017), X (2012-2015), IX (2010-2012), VI (1999-2003),

Càrrecs

  • Govern de la Generalitat. Consellera. Alta: 13.01.2016, BOPC, 42. Baixa 14.07.2017.
  • Departament de la Presidència. Consellera. Alta: 13.01.2016, BOPC, 42. Baixa 14.07.2017.

Més informació