H. Sra. Neus Munté i Fernàndez

Filiació

Fotografia de Neus Munté i Fernàndez
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 29.01.2013, BOPC, 19.

Membre de la legislatura:

XI (2015-2017), X (2012-2015), IX (2010-2012), VI (1999-2003),

Càrrecs

  • Departament de Benestar Social i Família. Consellera. Alta: 27.12.2012. Baixa 13.01.2016.
  • Govern de la Generalitat. Consellera. Alta: 27.12.2012. Baixa 13.01.2016.
  • Govern de la Generalitat. Vicepresidenta del Govern. Alta: 22.06.2015. Baixa 13.01.2016.

Més informació