H. Sr. Josep Rull i Andreu

VII legislatura (5 de desembre de 2003 - 8 de setembre de 2006)

Filiació

Fotografia de Josep Rull i Andreu

Dades electorals

Circumscripció:
Circumscripció electoral de Barcelona 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 09.12.2003, BOPC, 1. Baixa: 08.09.2006, BOPC, 380.

Càrrecs parlamentaris