H. Sr. Josep Rull i Andreu

Filiació

Fotografia de Josep Rull i Andreu
Circumscripció:
Circumscripció electoral de Barcelona 
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Junts pel Sí. Membre. Alta: 26.10.2015, BOPC, 3. Baixa: 28.10.2017.

Membre de la legislatura:

XII (2018-actualitat), XI (2015-2017), X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006), VI (1999-2003), V (1995-1999),

Càrrecs

  • Diputació Permanent. Membre. Alta: 22.12.2015, BOPC, 27. Baixa 01.02.2016, BOPC, 55.
  • Departament de Territori i Sostenibilitat. Conseller. Alta: 13.01.2016. Baixa 27.10.2017.
  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 13.01.2016. Baixa 27.10.2017.

Més informació