M. H. Sr. Artur Mas i Gavarró

Filiació

Fotografia de Artur Mas i Gavarró
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 17.12.2010. Baixa: 02.10.2012.

Membre de la legislatura:

XI (2015-2017), X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006), VI (1999-2003), V (1995-1999),

Càrrecs

  • Govern de la Generalitat. President de la Generalitat. Alta: 27.12.2010. Baixa 27.12.2012.
  • Departament de la Presidència. President de la Generalitat. Alta: 29.12.2010. Baixa 27.12.2012.

Més informació