I. Sra. Montserrat Capdevila Tatché

Filiació

Fotografia de Montserrat Capdevila Tatché
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari Socialista. Membre. Alta: 17.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 23.01.2014, BOPC, 252. Portaveu adjunta. Alta: 23.01.2014, BOPC, 252. Baixa: 20.05.2014, BOPC, 324. Membre. Alta: 20.05.2014. Baixa: 04.08.2015.

Membre de la legislatura:

X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006),

Càrrecs parlamentaris

Més informació