Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals (CCMA)

Àmbits

Control parlamentari de l'actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals i de les empreses filials.

Data de constitució: 17/07/2024

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

  • Lletrat

  • Gestora parlamentària

  • Assessora lingüística

Agenda

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

    • Divendres, 27 de març de 2026

      Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

      10:00h - Sessió ordinària

Treball