Comissió de Recerca i Universitats (CRU)

Àmbits

Foment de la recerca. Universitats. Qualitat del sistema universitari. Beques que no siguin competència del Departament d'Educació i Formació Professional. Qualsevol altra competència del Departament de Recerca i Universitats que no estigui atribuïda a cap altra comissió.

Data de constitució: 12/09/2024

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

  • Lletrat

  • Gestor parlamentari

  • Assessora lingüística

Agenda

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

    • Dimarts, 10 de novembre de 2026

      Comissió de Recerca i Universitats

      Sessió ordinària.

Treball