Comissió de Recerca i Universitats (CRU)

Àmbits

Foment de la recerca. Universitats. Qualitat del sistema universitari. Beques que no siguin competència del Departament d'Educació i Formació Professional. Qualsevol altra competència del Departament de Recerca i Universitats que no estigui atribuïda a cap altra comissió.

Data de constitució: 12/09/2024

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

  • Lletrat

  • Gestor parlamentari

  • Assessora lingüística

Agenda

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Treball