Agenda parlamentària

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

16 de desembre de 2019 - 22 de desembre de 2019

Sessions dels ˛rgans 16 de desembre de 2019 - 22 de desembre de 2019

Dilluns, 16

Sessions dels ˛rgans Dilluns, 16

09:45h

PonŔncia: Projecte de llei de contractes de serveis a les persones

Sessiˇ ordinÓria
Sala 4

(Apariciˇ al web: 12/12/2019)

11:00h

PonŔncia: Projecte de llei per a la igualtat de tracte i la no-discriminaciˇ

Sessiˇ ordinÓria
Sala 2

(Apariciˇ al web: 11/12/2019)

12:00h

PonŔncia: PL de creaciˇ de l'AgŔncia de Patrimoni Natural

Sessiˇ ordinÓria
Sala 3

(Apariciˇ al web: 09/12/2019)

15:00h

PonŔncia: PL de protecciˇ integral dels alertadors en l'Ómbit competencial de la Generalitat

Sessiˇ ordinÓria
Sala 1

(Apariciˇ al web: 10/12/2019)

15:30h

Grup de Treball sobre EutanÓsia i Su´cidi Assistit

Sessiˇ ordinÓria
Sala 4

(Apariciˇ al web: 12/12/2019)

Dimarts, 17

Sessions dels ˛rgans Dimarts, 17

10:00h

Comissiˇ d'Investigaciˇ sobre l'Aplicaciˇ de l'Article 155 de la Constituciˇ Espanyola a Catalunya

Sessiˇ ordinÓria
Sala 1

Emissiˇ en directe.

(Apariciˇ al web: 13/12/2019)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 13/12/2019)

12:00h

PonŔncia: Projecte de llei vitivinÝcola de Catalunya

Sessiˇ ordinÓria
Sala 8

(Apariciˇ al web: 11/12/2019)

15:00h

Ple del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Salˇ de sessions

Emissiˇ en directe.

(Apariciˇ al web: 13/12/2019)

Dimecres, 18

Sessions dels ˛rgans Dimecres, 18

09:15h

Comissiˇ de MatŔries Secretes i Reservades

Sessiˇ secreta
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 11/12/2019)

09:45h

Mesa del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 18/12/2019)

10:00h

Ple del Parlament

Sessiˇ ordinÓria (continuaciˇ)
Salˇ de sessions

Emissiˇ en directe.

(Apariciˇ al web: 17/12/2019)

13:00h

PonŔncia: Projecte de llei vitivinÝcola de Catalunya

Sessiˇ ordinÓria
Sala 2

(Apariciˇ al web: 17/12/2019)

Dijous, 19

Sessions dels ˛rgans Dijous, 19

09:02h

Ple del Parlament

Sessiˇ ordinÓria (continuaciˇ)
Salˇ de sessions

Emissiˇ en directe.

(Apariciˇ al web: 18/12/2019)

14:30h

Junta de Portaveus

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 19/12/2019)

18:30h

Mesa Ampliada

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 19/12/2019)

18:45h

Mesa del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 19/12/2019)

Divendres, 20

Sessions dels ˛rgans Divendres, 20

10:00h

Comissiˇ d'Estudi del Treball Aut˛nom

Sessiˇ ordinÓria
Sala 4

Emissiˇ en directe.

(Apariciˇ al web: 18/12/2019)

10:00h

Comissiˇ de Control de l'Actuaciˇ de la Corporaciˇ Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessiˇ ordinÓria
Sala de grups

Emissiˇ en directe.

(Apariciˇ al web: 17/12/2019)

Cerca bÓsica dins d'aquesta secciˇ