Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 30 de maig de 2022

15:00h

Comissió d'Igualtat i Feminismes

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/05/2022)

15:00h

Ponència: Proposició de llei de millora urbana, ambiental i social dels barris i viles

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/05/2022)

17:00h

Conferència de premsa del president del grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

(Desconvocat/ada: 30/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció