Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 28 de maig de 2021

10:00h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/05/2021)

12:00h

La presidenta fa una visita institucional a Ascó

Ascó

(Aparició al web: 27/05/2021)

19:45h

La presidenta fa una visita institucional a Móra d'Ebre

Móra d'Ebre

(Aparició al web: 27/05/2021)

20:30h

La presidenta inaugura la 14a edició del Litterarum i la 18a de la Fira del Llibre Ebrenc

Móra d'Ebre

(Aparició al web: 27/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció