Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 28 de gener de 2022

10:00h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/01/2022)

10:00h

Ponència: Projecte de llei de creació del Fons Complementari de Riscos de la Generalitat de Catalunya

Sessió ordinària

Videoconferència

(Aparició al web: 26/01/2022)

12:00h

La presidenta rep la cònsol general dels Estats Units a Barcelona, Katie Stana

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 27/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció