Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 27 de gener de 2022

09:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació) - Emissió en llengua de signes

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/01/2022)

18:00h

Acte institucional en memòria de les víctimes de l'Holocaust

Emissió en llengua de signes

Auditori

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/01/2022)

19:30h

La presidenta participa en l'acte de lliurament del Point of View Award, atorgat per la Fundació Punt de Vista i la Fundació ARVO

Barcelona

(Aparició al web: 26/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció