Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 26 de maig de 2022

09:03h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/05/2022)

13:40h

Intergrup del Sàhara

Sessió constitutiva En acabar la sessió plenària del matí

Sala 10

(Aparició al web: 26/05/2022)

18:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 26/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció