Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 26 de gener de 2023

09:03h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/01/2023)

16:00h

Conferència de premsa de Laia Estrada i Montserrat Vinyets (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/01/2023)

16:30h

Conferència de premsa del cap de l'oposició i president del grup del PSC-Units, Salvador Illa

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/01/2023)

17:00h

Conferència de premsa de la presidenta del grup d'ECP, Jéssica Albiach, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/01/2023)

18:00h

Acte institucional en memòria de les víctimes de l'Holocaust

Emissió en llengua de signes

Auditori

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/01/2023)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció