Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 25 de maig de 2022

09:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/05/2022)

12:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 25/05/2022)

13:00h

Conferència de premsa del grup de la CUP amb la Plataforma per la Llengua

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/05/2022)

13:45h

Minut de silenci per la darrera víctima mortal per violència masclista

(En acabar el ple d'avui)

Façana del Palau del Parlament

(Aparició al web: 25/05/2022)

17:00h

Conferència de premsa del president del grup de Vox, Ignacio Garriga, sobre la proposició de llei del català a l'escola

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció