Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 25 de gener de 2023

09:02h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/01/2023)

12:50h

Minut de silenci en record de les dues darreres víctimes de feminicidi a Catalunya

(En la pausa del Ple del migdia)

Façana del Palau del Parlament

(Aparició al web: 25/01/2023)

13:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària o en suspendre la sessió plenària

Sala de grups

(Aparició al web: 25/01/2023)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció