Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 24 de maig de 2022

09:30h

Comissió d'Estudi sobre el Deute Històric de l'Estat amb Catalunya

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/05/2022)

10:00h

Comissió d'Educació

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/05/2022)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 20/05/2022)

11:30h

Conferència de premsa de diversos grups parlamentaris amb la Taula del Tercer Sector i La Confederació per presentar una proposició de llei sobre el tercer sector

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/05/2022)

12:00h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/05/2022)

12:20h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Cs, Ignacio Martín, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/05/2022)

13:00h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/05/2022)

16:00h

Conferència de premsa de Laia Estrada (CUP) per valorar l'actualitat política

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/05/2022)

16:20h

Conferència de premsa del portaveu del grup d'ECP, David Cid, per valorar l'actualitat política

(Desconvocat/ada: 24/05/2022)

17:30h

Conferències de premsa

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/05/2022)

18:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 24/05/2022)

18:45h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 24/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció