Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 24 de gener de 2023

09:30h

Comissió d'Estudi sobre el Deute Històric de l'Estat amb Catalunya

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/01/2023)

10:00h

Comissió d'Educació

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/01/2023)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 20/01/2023)

10:00h

Ponència: Proposició de llei de mesures transitòries i urgents per a fer front i erradicar el sensellarisme

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/01/2023)

10:00h

Ponència: Proposta per a presentar a la Mesa del Congrés dels Diputats la Proposició de llei per a garantir el retorn social del rescat bancari

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/01/2023)

11:00h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/01/2023)

12:20h

Conferència de premsa del president del grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/01/2023)

12:40h

Conferència de premsa del portaveu del grup d'ECP, David Cid, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/01/2023)

13:00h

Conferència de premsa de Xavier Pellicer (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/01/2023)

13:20h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/01/2023)

13:40h

Conferència de premsa del grup de JxCat per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/01/2023)

14:00h

Conferència de premsa de la portaveu del grup d'ERC, Marta Vilalta, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/01/2023)

15:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/01/2023)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció