Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 21 d'octubre de 2022

10:03h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/10/2022)

11:30h

Conferència de premsa de Silvia Paneque i Pol Gibert (PSC-Units) amb el Comitè d'Empresa de Nestlé

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/10/2022)

13:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, rep en audiència una representació de Federació Salut Mental Catalunya

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 17/10/2022)

21:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, assisteix a la 15a Nit de la Professió, dedicada als professionals de la salut

La Pobla de Claramunt

(Aparició al web: 20/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció