Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 21 de gener de 2022

10:15h

Comissió d'Estudi sobre el Racisme Institucional i Estructural

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/01/2022)

11:00h

Comissió d'Estudi sobre el Model Policial

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/01/2022)

13:00h

Conferència de premsa del secretari tercer, Pau Juvillà, conjuntament amb la presidenta, Laura Borràs, la vicepresidenta primera, Alba Vergés, la secretària segona, Aurora Madaula, i el secretari quart, Ruben Wagensberg, sobre la resolució de la Junta Electoral Central

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/01/2022)

18:30h

La presidenta visita l'Ajuntament de Tiana i participa en l'acte d'inauguració de la desena edició del festival Tiana Negra, de novel·la negra

Tiana

(Aparició al web: 20/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció