Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 20 d'octubre de 2022

08:30h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, rep en audiència una representació de l'Instituto Cubano de Amistad con los Pueblos

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 17/10/2022)

09:04h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció