Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 19 d'octubre de 2022

09:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/10/2022)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària o en acabar el primer punt de l'ordre del dia de la sessió p

Sala de mesa

(Aparició al web: 19/10/2022)

13:15h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària o en acabar la sessió plenària del migdia

Sala de mesa

(Aparició al web: 14/10/2022)

16:45h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, rep en audiència una delegació de l'Administració Autònoma del Nord i l'Est de Síria (Kurdistan)

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 18/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció