Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 19 d'octubre de 2016

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/10/2016)

18:25h

Ponència: Projecte de llei del Pla estadístic de Catalunya 2017-2020 i de modificació de la Llei 23/1998, del 30 de desembre, d'estadística de Catalunya

Sessió ordinària. o en acabar la sessió plenària de la tarda

Sala 6

(Aparició al web: 17/10/2016)

20:45h

La presidenta assisteix al partit de futbol FC Barcelona-Manchester City

Barcelona

(Aparició al web: 18/10/2016)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció