Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 19 de juliol de 2012

09:03h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

(Aparició al web: 18/07/2012)

12:00h

La presidenta rep el nou secretari de la Unió per la Mediterrània, Fathallah Sijilmassi

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 18/07/2012)

14:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 19/07/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció