Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana242526272812
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 19 de març de 2025

09:00h

El president, Josep Rull, visita la Fundació Lluita contra les Infeccions

Badalona

(Aparició al web: 18/03/2025)

10:00h

Comissió de Drets Socials i Inclusió

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/03/2025)

10:00h

Comissió de Territori i Habitatge

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/03/2025)

10:30h

La vicepresidenta primera, Raquel Sans, i la secretària tercera de la Mesa, Rosa Maria Ibarra, assisteixen a la commemoració del vint-i-cinquè aniversari de l'Espai de l'Estudiant

Valls

(Aparició al web: 18/03/2025)

11:00h

El president, Josep Rull, visita la Universitat Politècnica de Catalunya i diversos dels seus laboratoris de recerca

Barcelona

(Aparició al web: 18/03/2025)

12:30h

La secretària quarta de la Mesa, Judit Alcalá, assisteix a la presentació de l'estudi sobre l'estació intermodal de Lleida

Lleida

(Aparició al web: 18/03/2025)

15:00h

Comissió d'Interior i Seguretat Pública

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/03/2025)

15:00h

Comissió de Cultura

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/03/2025)

15:00h

Comissió de Polítiques de Joventut

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 26/02/2025)

16:00h

Comissió de Territori i Habitatge

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/03/2025)

16:00h

Conferència de premsa dels grups d'ERC, els Comuns i la CUP-DT amb delegats sindicals dels treballadors del 112

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/03/2025)

16:00h

La secretària quarta de la Mesa, Judit Alcalá, assisteix a la inauguració de la Fira de Sant Josep

Mollerussa

(Aparició al web: 18/03/2025)

20:00h

El president, Josep Rull, intervé en l'acte de commemoració del cinquantè aniversari de la cooperativa Instal·lacions Assistencials Sanitàries SCIAS

Barcelona

(Aparició al web: 18/03/2025)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció