Agenda parlamentària

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 18 de desembre de 2013

09:45h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 18/12/2013)

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/12/2013)

13:15h

La presidenta rep els impulsors de la ILP sobre la renda garantida de ciutadania, que li lliuren les signatures recollides

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 17/12/2013)

19:00h

La presidenta visita la capella ardent de Ricard Maria Carles, arquebisbe emèrit de Barcelona

Barcelona

(Aparició al web: 18/12/2013)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció