Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 18 d'octubre de 2022

09:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, es reuneix amb el president del parlament de l'estat federat de Berlín, Dennis Buchner

Parlament de l'estat federat de Berlín

(Aparició al web: 13/10/2022)

10:00h

Comissió d'Educació

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/10/2022)

10:30h

Ponència: Proposició de llei de mesures transitòries i urgents per a fer front i erradicar el sensellarisme

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/10/2022)

10:50h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, participa en el consell anual de l'EPTA

Bundestag. Berlín

(Aparició al web: 13/10/2022)

12:00h

Conferència de premsa de Lorena Roldán (PPC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/10/2022)

12:20h

Conferència de premsa del president del grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

(Desconvocat/ada: 18/10/2022)

12:40h

Conferència de premsa del portaveu del grup d'ECP, David Cid, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/10/2022)

13:00h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/10/2022)

13:20h

Conferència de premsa del grup de JxCat per valorar l'actualitat política

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/10/2022)

16:00h

Conferència de premsa de Xavier Pellicer (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/10/2022)

16:30h

Conferència de premsa de Raquel Sans (ERC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció