Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 17 de juliol de 2012

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 13/07/2012)

10:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 16/07/2012)

16:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

(Aparició al web: 13/07/2012)

17:00h

Intergrup de Suport a la Bicicleta

(Desconvocat/ada: 16/12/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció