Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 17 de maig de 2022

09:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 13/05/2022)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 13/05/2022)

12:20h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Cs, Ignacio Martín, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/05/2022)

12:40h

Conferència de premsa de la presidenta del grup d'ECP, Jéssica Albiach, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/05/2022)

13:00h

Conferència de premsa del portaveu del grup de VOX, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/05/2022)

15:00h

Comissió d'Estudi sobre el Desplegament d'un Sistema Educatiu Inclusiu

Sessió ordinària

Sala 10

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/05/2022)

15:00h

Comissió d'Estudi sobre la Protecció del Delta de l'Ebre

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/05/2022)

15:00h

Comissió de Recerca i Universitats

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/05/2022)

15:00h

Comissió de la Infància

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/05/2022)

15:00h

Grup de Treball sobre l'LGBTI-fòbia

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/05/2022)

16:00h

Conferència de premsa de Xavier Pellicer (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/05/2022)

16:20h

Conferència de premsa del grup de JxCat per valorar l'actualitat política

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/05/2022)

16:30h

La vicepresidenta segona, Assumpta Escarp, assisteix a l'acte de presa de possessió dels nous membres de la Comissió Jurídica Assessora

Palau de la Generalitat

(Aparició al web: 13/05/2022)

16:40h

Conferència de premsa de Raquel Sans (ERC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/05/2022)

17:00h

La presidenta, Laura Borràs, fa una visita institucional a l'Ajuntament de Palafrugell

Palafrugell

(Aparició al web: 17/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció