Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 16 de juliol de 2018

09:00h

El president és entrevistat a La Xarxa Televisió

Barcelona

(Aparició al web: 15/07/2018)

10:00h

Comissió de Medi Ambient i Sostenibilitat

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/07/2018)

11:00h

Setmana del Parlament Universitari: simulació de la sessió constitutiva del Parlament

Sessió de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/07/2018)

13:00h

Setmana del Parlament Universitari: simulació de la sessió d'investidura

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/07/2018)

15:00h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 09/07/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció