Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 13 de juny de 2008

11:30h

El president, Ernest Benach i el vicepresident primer, Higini Clotas reben en audiència el secretari d'estat de la Unió Europea, Diego López Garrido

Sala de Mesa

(Aparició al web: 12/06/2008)

12:00h

Simulació plenària "Els Valors des d'Aldees Infantils SOS"

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/06/2008)

13:15h

Conferència de premsa de Montserrat Nebrera (PPC)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/06/2008)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció