Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana242526272812
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 13 de març de 2014

10:02h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/03/2014)

14:00h

Intergrup de Població, Desenvolupament i Salut Reproductiva

Sessió ordinària. En acabar la sessi�en�a del mat

Sala 3

(Aparició al web: 03/03/2014)

14:05h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 13/03/2014)

14:10h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 13/03/2014)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció