Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 12 de maig de 2022

08:30h

La presidenta, Laura Borràs, rep en audiència representants de la plataforma de familiars d'afectats de fibromiàlgia i d'altres síndromes de sensibilitació central

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 11/05/2022)

09:05h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/05/2022)

14:00h

Conferència de premsa de la portaveu del grup d'ERC, Marta Vilalta, per valorar l'actualitat política

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/05/2022)

14:15h

Conferència de premsa de la presidenta del grup d'ECP, Jéssica Albiach, sobre les novetats amb relació a la reforma de la Llei de política lingüística

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/05/2022)

16:00h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/05/2022)

19:30h

La presidenta, Laura Borràs, participa en l'acte amb motiu del Dia Internacional de la Infermeria

Barcelona

(Aparició al web: 11/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció