Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 11 de maig de 2022

09:01h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/05/2022)

19:40h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària o en acabar la sessió plenària de la tarda

Sala de mesa

(Aparició al web: 11/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció