Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 7 d'octubre de 2022

09:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, participa en la commemoració del vint-i-cinquè aniversari de la Conferència d'Assemblees Legislatives Regionals Europees

Oviedo

(Aparició al web: 05/10/2022)

09:30h

Grup de Treball d'Anàlisi de l'Impacte de la Covid-19 en les Residències

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 30/09/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció