Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 7 de maig de 2021

11:30h

Conferència de premsa del president del grup de VOX, Ignacio Garriga, per presentar les noves iniciatives parlamentàries i valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/05/2021)

12:00h

Acte de commemoració del 76è aniversari de la fi de la Segona Guerra Mundial a Europa

Barcelona

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2021)

12:30h

Comissió de l'Estatut dels Diputats

Sessió constitutiva

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2021)

12:45h

Comissió de Peticions

Sessió constitutiva

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2021)

13:00h

Comissió del Síndic de Greuges

Sessió constitutiva

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2021)

13:15h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

Sessió constitutiva

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2021)

13:30h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessió constitutiva

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció