Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 6 d'octubre de 2016

13:00h

Mesa del Parlament

(Desconvocat/ada: 01/12/2017)

13:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 06/10/2016)

13:45h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 06/10/2016)

16:30h

Declaració de la presidenta sobre la resolució del Tribunal Constitucional

Despatx d'audiències

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/10/2016)

17:00h

Ple del Parlament

Sessió específica (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/10/2016)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció