Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 5 de juliol de 2012

09:30h

Ponència: Proposició de llei de publicació de les balances fiscals

Sessió ordinària

Sala 7

(Aparició al web: 02/07/2012)

09:33h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

(Aparició al web: 04/07/2012)

15:45h

Ponència: Pr. llei de mesures en l'àmbit hipotecari

Sessió ordinària

Sala 7

(Aparició al web: 05/07/2012)

15:45h

Ponència: Prop. de llei de mesures contra el sobreendeutament personal i familiar i de protecció enfront de procediments d'execució que afecten l'habitatge habitual

Sessió ordinària

Sala 7

(Aparició al web: 05/07/2012)

15:45h

Ponència: Prop. de llei de modificació de la Llei 1/2000, d'enjudiciament civil

Sessió ordinària

Sala 7

(Aparició al web: 05/07/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció