Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 4 de juliol de 2018

09:30h

Comissió de Matèries Secretes i Reservades

Sessió secreta

Sala de mesa

(Aparició al web: 28/06/2018)

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/06/2018)

13:00h

Declaració institucional dels presidents del Parlament i la Generalitat

Palau del Parlament

Emissió en directe

(Aparició al web: 04/07/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció