Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 4 de maig de 2022

09:30h

Comissió d'Estudi sobre el Deute Històric de l'Estat amb Catalunya

Sessió constitutiva

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/04/2022)

10:00h

Comissió de Drets Socials

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/04/2022)

10:00h

La presidenta, Laura Borràs, rep en audiència una representació de l'Associació de Familiars de Malalts d'Alzheimer de Barcelona

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 03/05/2022)

11:30h

La presidenta, Laura Borràs, rep en audiència una representació de la Fundació Pere Tarrés

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 03/05/2022)

13:00h

Conferència de premsa de Xavier Pellicer (CUP) amb Marcel Vivet i Adrià Catasús amb motiu de la compareixença del conseller d'Interior aquesta tarda al Parlament

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 04/05/2022)

15:00h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/04/2022)

15:00h

Comissió de Cultura

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 28/04/2022)

15:00h

Comissió de Polítiques de Joventut

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 28/04/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció