Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 4 de maig de 2016

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/04/2016)

20:00h

La presidenta assisteix a la Nit de les Revistes i la Premsa en Català

Barcelona

(Aparició al web: 03/05/2016)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció