Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 3 d'octubre de 2022

09:30h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, i altres membres de la Mesa reben en audiència el president de la Cambra de Representants de Colòmbia, David Racero

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 30/09/2022)

15:00h

Ponència: Projecte de llei de foment de l'associacionisme

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 22/09/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció