Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 2 de maig de 2022

13:00h

Conferència de premsa del grup de la CUP amb la plataforma contra la corrupció de Sabadell i Crida per Sabadell

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/04/2022)

15:00h

Comissió d'Igualtat i Feminismes

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 28/04/2022)

15:00h

Ponència: Proposició de llei d'estabilització de les treballadores i els treballadors del sector públic

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 27/04/2022)

15:00h

Ponència: Proposició de llei de millora urbana, ambiental i social dels barris i viles

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/04/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció