Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana242526272812
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 26 de març de 2014

09:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 25/03/2014)

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/03/2014)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció