Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 26 de gener de 2017

09:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/01/2017)

13:30h

Ponència: Projecte de llei del canvi climàtic

Sessió ordinària. En acabar la sessió plenària del matí

Sala 2

(Aparició al web: 25/01/2017)

19:00h

Acte amb motiu del Dia Internacional de Commemoració de les Víctimes de l'Holocaust

Auditori

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/01/2017)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció